This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Японські кріптовалютние біржі подали заявку на формування саморегулівної організації

Група японських криптовалютних бірж офіційно представила детальну пропозицію про створення саморегулівної організації в Національне агентство фінансових послуг (FSA).

Асоціація бірж віртуальних валют Японії (JVCEA) була сформована 16 біржами криптовалют в березні і зареєструвалася в FSA в квітні. Тепер вона має намір отримати статус «сертифікованої асоціації бізнесу в сфері фінансових розрахунків». Це дозволить JVCEA встановлювати правила саморегулювання для місцевої індустрії криптовалют і розробити більш суворі стандарти.

Робоча версія заяви включає в себе близько 100 сторінок з пропозиціями проведення регулярних аудитів, заборони на торгівлю певними анонімними криптовалютами, такими як Monero і Dash, і іншого.

Це пропозиції асоціації спрямовані на запобігання повторень тривожних інцидентів, таких як злом Coincheck, при котрому було вкрадено близько 533 мільйонів доларів.

Діяльність групи узгоджується з політикою фінансового регулятора FSA, який після інциденту на Coincheck став пильніше стежити за активністю на місцевих біржах криптовалют і винесла кілька постанов з вимогою поліпшити окремі аспекти їх бізнесу.

Це цікаво:Тизерная сеть