1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 3, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Японські кріптовалютние біржі подали заявку на формування саморегулівної організації

Група японських криптовалютних бірж офіційно представила детальну пропозицію про створення саморегулівної організації в Національне агентство фінансових послуг (FSA).

Асоціація бірж віртуальних валют Японії (JVCEA) була сформована 16 біржами криптовалют в березні і зареєструвалася в FSA в квітні. Тепер вона має намір отримати статус «сертифікованої асоціації бізнесу в сфері фінансових розрахунків». Це дозволить JVCEA встановлювати правила саморегулювання для місцевої індустрії криптовалют і розробити більш суворі стандарти.

Робоча версія заяви включає в себе близько 100 сторінок з пропозиціями проведення регулярних аудитів, заборони на торгівлю певними анонімними криптовалютами, такими як Monero і Dash, і іншого.

Це пропозиції асоціації спрямовані на запобігання повторень тривожних інцидентів, таких як злом Coincheck, при котрому було вкрадено близько 533 мільйонів доларів.

Діяльність групи узгоджується з політикою фінансового регулятора FSA, який після інциденту на Coincheck став пильніше стежити за активністю на місцевих біржах криптовалют і винесла кілька постанов з вимогою поліпшити окремі аспекти їх бізнесу.

Це цікаво:Тизерная сеть