1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

SBI інвестує $ 9 мільйонів в криптовалютну платформу, орієнтовану на інституційних інвесторів

Японський гігант фінансових послуг SBI Holdings інвестував 9 мільйонів доларів в архітектора цифрового ринку США Clear Markets, щоб фінансувати створення криптовалютной торгової платформи для корпоративних інвесторів.

Nikkei Asian Review повідомляє, що SBI Crypto Investment отримала 12-відсоткову частку в Clear Markets, штаб-квартира якої знаходиться в Шарлотті, штат Північна Кароліна, і має філії в Нью-Йорку, Лондоні і Токіо. Хоча умови угоди не розголошуються, в публікації йдеться, що SBI, ймовірно, заплатив 1 млрд. Ієн (9 млн. Дол. США) за свою частку у власності в компанії.

У фінансуванні Clear Markets SBI прагне побудувати біржу, яка дозволить інституційним інвесторам торгувати інвестиційними продуктами, прив’язаними до цінових руху біткойн та інших криптовалют. Такі продукти, які можуть включати ф’ючерси, опціони і свопи, дозволяють інститутів хеджувати інші позиції, які вони можуть мати на криптовалютном ринку, знижуючи ризик і дозволяючи їм фіксувати прибуток або зменшувати втрати.

В даний час в США працюють дві регульованих біржа – CBOE і CME, обидві з яких базується в Чикаго, які пропонують контракти на ф’ючерси на биткоин. Торгова платформа LedgerX пропонує інституційним інвесторам кілька інших деривативних продуктів, проте поки ще не приваблює послідовний, значущий обсяг.

Тим не менш, галузеві аналітики впевнені, що хвиля нахлине в індустрію протягом наступного календарного року, в основному через входу на ринок нових компаній і розробників інноваційних платформ, які надають інститутам велику гнучкість в тому, як вони отримують доступ до криптовалютам.

На початку цього місяця SBI стало першою банківською установою, яка запустила криптовалютну біржу. Ця платформа, VCTRADE, обслуговує японських роздрібних інвесторів.

Це цікаво:Тизерная сеть