1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Платформа Neufund уклала співпрацю з криптовалютною біржею BitBay

Криптовалютна біржа BitBay уклала співпрацю з берлінською блокчейн-платформою Neufund, яка орієнтована на збір коштів. Партнерство дозволить інвесторам здійснювати купівлю та продаж токенів за фіксованою ціною.

Згідно з інформацією, опублікованою в прес-релізі, Neufund прагне стати першою платформою спеціалізується на токенах, яка буде мати опрацьовану захист даних. Представники компанії стверджують, що цінні папери можуть забезпечити необхідний рівень ліквідності для традиційних інвестиційних активів, в тому числі і пайових інструментів.

Зазначимо, що партнерство Neufund з криптовалютной майданчиком BitBay було укладено практично відразу після того, як вона уклала співпраця з Мальтійської фондовою біржею, а також криптобиржей Binance. Відомо, що сім компаній з п’яти країн проводитимуть Token Offer (ETO) через Neufund.

Відомо, що BitBay стане першим партнером Neufund, який дозволить своїм клієнтам ліквідувати свої акції проти фіатной валюти. Це пояснюється тим, що торгові пари включають Долар США, євро та Польський злотий.

Передбачається, що проект запропонує новий вид збору коштів, дозволяє будь-якій компанії використовує блокчейн, видавати токени в публічному і приватному розміщенні. Представники платформи Neufund стверджують, що їх проект має всі переваги первинних публічних пропозицій, первинної пропозиції монет (ICO) і Фонду венчурного капіталу.

Відзначимо, що в травні, кріптовалютная біржа BitBay була змушена переїхати з Польщі на Мальту, яка є більш дружньою для кріптовалютних проектів. До того ж, у Польщі, місцеві банки відмовилися від співпраці з біржею, через посилення політики уряду держави щодо криптовалютного ринку. Крім BitBay, на Мальту також переїхали і такі торгові майданчики як OKEx і Binance.

Це цікаво:Тизерная сеть