1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 2, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Перше IPO на Лондонській фондовій біржі залучило $ 32.5

На Лондонській фондовій біржі (LSE) відбулося перше IPO, з допомогою якого одна криптовалютная компанія змогла залучити близько 25 млн фунтів стерлінгів, що за аналогією дорівнює приблизно 32 млн. доларів США.

Argo Mining у Великобританії стала першою криптокомпанією, яка додана на LSE. Компанія з допомогою IPO швидко зібрала суму, що перевищує заявлену мету в 20 млн. фунтів стерлінгів, стартувавши на біржі приблизно з 156 млн. акцій, які склали 53.2% від усього випущеного капіталу. Одна акція розміщувалася з ціною в 16 пенсів, що дозволяє дати загальну оцінку очікуванням компанії в розмірі 47 млн.фунтів стерлінгів (приблизно $61.2 млн).
Джонатан Біксбі оцінив дану ситуацію наступною заявою:

«Вихід Argo на головний ринок Лондона є ключовим кроком у розвитку компанії і поставить нас в впевнене становище для реалізації нашої стратегії на довгострокове зростання. Ми в захваті від позитивної реакції інвесторів, що дозволить розвивати наш бізнес в декількох юрисдикціях».

Для реєстрації на Лондонській фондовій біржі Argo Mining пройшли всі необхідні інстанції і отримали дозвіл від UK Listing Authority ще в травні цього року. Після чого в червні пішов випуск ліцензійної підписки на шифрування. В даний момент кріптовалютная компанія пропонує роботу з такими активами, як BTG, ETH, ZEC і ETC. Argo Mining також пропонують своїм споживачам різні види послуг, диференційовані за наданої потужності.

Доступність – це те, на чому роблять акцент представники компанії.

“Більше 90 відсотків кріптодобичі виконуються елітою в промисловому масштабі, адже це технічно складний процес. Спочатку неймовірно дорого купити обладнання, яке знадобиться, за 5000 доларів за пристрій ” – зазначає Біксбі.

Це цікаво:Тизерная сеть