This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Перше IPO на Лондонській фондовій біржі залучило $ 32.5

На Лондонській фондовій біржі (LSE) відбулося перше IPO, з допомогою якого одна криптовалютная компанія змогла залучити близько 25 млн фунтів стерлінгів, що за аналогією дорівнює приблизно 32 млн. доларів США.

Argo Mining у Великобританії стала першою криптокомпанією, яка додана на LSE. Компанія з допомогою IPO швидко зібрала суму, що перевищує заявлену мету в 20 млн. фунтів стерлінгів, стартувавши на біржі приблизно з 156 млн. акцій, які склали 53.2% від усього випущеного капіталу. Одна акція розміщувалася з ціною в 16 пенсів, що дозволяє дати загальну оцінку очікуванням компанії в розмірі 47 млн.фунтів стерлінгів (приблизно $61.2 млн).
Джонатан Біксбі оцінив дану ситуацію наступною заявою:

«Вихід Argo на головний ринок Лондона є ключовим кроком у розвитку компанії і поставить нас в впевнене становище для реалізації нашої стратегії на довгострокове зростання. Ми в захваті від позитивної реакції інвесторів, що дозволить розвивати наш бізнес в декількох юрисдикціях».

Для реєстрації на Лондонській фондовій біржі Argo Mining пройшли всі необхідні інстанції і отримали дозвіл від UK Listing Authority ще в травні цього року. Після чого в червні пішов випуск ліцензійної підписки на шифрування. В даний момент кріптовалютная компанія пропонує роботу з такими активами, як BTG, ETH, ZEC і ETC. Argo Mining також пропонують своїм споживачам різні види послуг, диференційовані за наданої потужності.

Доступність – це те, на чому роблять акцент представники компанії.

“Більше 90 відсотків кріптодобичі виконуються елітою в промисловому масштабі, адже це технічно складний процес. Спочатку неймовірно дорого купити обладнання, яке знадобиться, за 5000 доларів за пристрій ” – зазначає Біксбі.

Це цікаво:Тизерная сеть