1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Оператор Нью-Йоркської фондової біржі запустить майданчик для криптоторгів в листопаді 2018

Intercontinental Exchange (ICE), оператор 23 провідних світових бірж, включаючи Нью-Йоркську фондову біржу (NYSE), оголосила про плани створення хмарної «відкритої і регульованою глобальної екосистеми цифрових активів» на базі хмарних обчислень.

Оператор NYSE формує нову компанію, що отримала назву «Bakkt», і буде працювати разом з групою розробників, яка включає BCG, Microsoft, Starbucks і інші, для створення нової екосистеми.

Метою є створення інтегрованої платформи, яка дозволяє роздрібним та інституціональним клієнтам купувати, продавати, зберігати і витрачати цифрові активи на «безшовної глобальної мережі», наголошується в прес-релізі.

Перші випадки використання будуть полягати в торгівлі і конвертації Биткоина (BTC) проти фіатних валют, який в даний час є найбільш ліквідною криптовалютой». Очікується, що екосистема включатиме “регульовані на федеральному рівні ринки та послуги “поряд з” торговельними та споживчими додатками”.

Ці регульовані майданчики будуть встановлювати нові протоколи для управління конкретними вимогами до безпеки і розрахунків в цифрових валютах. Крім того, в кліринговій палаті планується створити окремий гарантійний фонд, який буде фінансуватися Bakkt.

Мобілізуючи надійну ринкову інфраструктуру, ICE заявляє, що має намір розробити Bakkt для підтримки транзакцій на ринку цифрових активів вартістю 270 мільярдів доларів і сприяти її «безпечної» і «ефективної» еволюції.

Це цікаво:Тизерная сеть