1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Поки що оцінок немає)
Loading...

Криптовалютна біржа Bithumb відновить виведення десяти криптоактивів

Починаючи з 4 серпня, на південнокорейській криптовалютній біржі Bithumb буде додано введення і виведення десяти нових цифрових валют. Це стало можливим завдяки опрацюванню системи безпеки торговельного майданчика. Необхідно відзначити, що тепер користувачі зможуть відправити на криптоплатформу, а також вивести з неї такі цифрові активи як: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Ethereum Classic, Qtum, Litecoin, Bitcoin Cash, Monero, ZCash і Mithril.

При цьому поповнення рахунків і виведення коштів в інших криптовалютах, поки залишається недоступним. Фахівці компанії Bithumb пояснюють це істотною різницею між котируваннями на їх Біржі та інших, кріптовалютних торгових майданчиках. Планується, що повноцінна робота з EOS і TRON повинна бути відновлена до кінця міграції проектів в основні мережі.

Представники торгової площадки попереджали, що всі депозитні адреси були змінені. Будь-які засоби, які були відправлені користувачами на старі адреси, будуть втрачені.

Відзначимо, що багато представників криптовалютного спільноти позитивно оцінили відновлення нормальної роботи криптовалютной біржі. Слід нагадати, що в кінці червня, торгова площадка Bithumb піддалася атаці хакерів. Як наслідок, з неї було вкрадено близько 35 млрд. південнокорейських вон. У доларовому еквіваленті ця сума оцінюється приблизно в 31 млн. найближчим часом після злому, компанії вдалося знизити збиток до 19 млрд. вон. Це було досягнуто шляхом співпраці з іншими кріптовалютнимі біржами, на які зловмисники і вивели частину поцуплених коштів.

Вже в середині минулого місяця, Bithumb повністю відновила висновок в корейській воні. Крім цього, вона також припинила видавати купони на торгівлю без здійснення комісії.

Це цікаво:Тизерная сеть