1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 2, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Coinbase Custody розглядає можливість додавання 37 нових активів, включаючи XRP, EOS і XMR

Компанія Coinbase, що знаходиться в Сан-Франциско, повідомила про те, що вона розглядає додавання 40 нових активів в свою службу Coinbase Custody.

У повідомленні в блозі підкреслюється, що кріптовалюти можуть бути додані лише для зберігання» і що Coinbase додасть їх «як можна швидше і безпечніше». Coinbase заявляє, що вони в даний час не розглядають активи для торгівлі.

Серед нових активів, які розглядаються для зберігання, – Ripple (XRP), EOS, Monero (XMR), VeChain (VEN), Cardano (ADA), Bitcoin Gold (BTG) і Telegram.

Coinbase зазначила, що додавання активу в Coinbase Custody не свідчить про те, що вони будуть додані до інших продуктів Coinbase. У ньому також вказується, що активи, що знаходяться на розгляді для торгівлі, повинні пройти GDAX Digital Asset Framework.

У повідомленні говориться, що клієнти можуть бачити публічні API і інші індикатори, які свідчать, що Coinbase знаходиться в процесі додавання підтримки нових цифрових активів.

“Coinbase… не може точно сказати, коли і чи стануть ці активи доступними в Coinbase Custody, ми надамо нашим клієнтам інформацію про цьому процесі і про те, що вони можуть чекати …”

Coinbase Custody, розпочате 2 липня цього року, з метою вирішення проблеми «номер один» для інституційних інвесторів, а саме безпеки. Нова послуга передбачає використання цілого ряду заходів безпеки, включаючи “сегрегацію кріптовалютних ланцюжків” « “автономну, багатосегментну і географічно розподілений захист транзакцій” і “надійний аудит і звітність при холодному зберіганні”. Компанія також планує додати “безпечні, розділені гарячі гаманці”.

Це цікаво:Тизерная сеть