This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Coinbase Custody розглядає можливість додавання 37 нових активів, включаючи XRP, EOS і XMR

Компанія Coinbase, що знаходиться в Сан-Франциско, повідомила про те, що вона розглядає додавання 40 нових активів в свою службу Coinbase Custody.

У повідомленні в блозі підкреслюється, що кріптовалюти можуть бути додані лише для зберігання» і що Coinbase додасть їх «як можна швидше і безпечніше». Coinbase заявляє, що вони в даний час не розглядають активи для торгівлі.

Серед нових активів, які розглядаються для зберігання, – Ripple (XRP), EOS, Monero (XMR), VeChain (VEN), Cardano (ADA), Bitcoin Gold (BTG) і Telegram.

Coinbase зазначила, що додавання активу в Coinbase Custody не свідчить про те, що вони будуть додані до інших продуктів Coinbase. У ньому також вказується, що активи, що знаходяться на розгляді для торгівлі, повинні пройти GDAX Digital Asset Framework.

У повідомленні говориться, що клієнти можуть бачити публічні API і інші індикатори, які свідчать, що Coinbase знаходиться в процесі додавання підтримки нових цифрових активів.

“Coinbase… не може точно сказати, коли і чи стануть ці активи доступними в Coinbase Custody, ми надамо нашим клієнтам інформацію про цьому процесі і про те, що вони можуть чекати …”

Coinbase Custody, розпочате 2 липня цього року, з метою вирішення проблеми «номер один» для інституційних інвесторів, а саме безпеки. Нова послуга передбачає використання цілого ряду заходів безпеки, включаючи “сегрегацію кріптовалютних ланцюжків” « “автономну, багатосегментну і географічно розподілений захист транзакцій” і “надійний аудит і звітність при холодному зберіганні”. Компанія також планує додати “безпечні, розділені гарячі гаманці”.

Це цікаво:Тизерная сеть