1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Турбо вест – восстановленные турбины из польши

turbowest

Бажаєте купить восстановленную турбину?

Турбо вест є офіційними дистриб’юторами турбін найбільших світових виробників – Honeywell Turbo Technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) і німецької компанії BorgWarner TurboSystems (Schwitzer, KKK).

Крім прямих поставок з заводів, ми також маємо хороші складські запаси по іншим виробникам – MHI і IHI.Ми пропонуємо турбіни для спортивних, легкових, вантажних автомобілів, для будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів, а також для двигунів спеціального призначення. Також пропонуємо купити оригінальні серцевини для турбокомпресорів, заводські ремкомплекти і повний спектр оригінальних запчастин для турбін.

Ми продовжуємо розвивати дилерську мережу по збуту турбін Garrett, Holset і BorgWarner (Schwitzer, KKK), MHI, IHI, а також займається постачанням і реалізацією якісних відновлених б / у турбін в Україні і запрошуємо до співпраці сервіс-центри і автомагазини України.

Для оптовиків у нас – спеціальні умови як за цінами, так і по оплаті. Ви можете відправити нам свої пропозиції, скориставшись інформацією в розділі «Контакти».

Увага! Якщо ви знайшли десь ціну дешевше – дайте нам знати, для вас зробимо СПЕЦІАЛЬНА пропозицію.

Це цікаво:Тизерная сеть