This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (оцінок 1, середнє: 5,00 із 5)
Loading...

Турбо вест – восстановленные турбины из польши

turbowest

Бажаєте купить восстановленную турбину?

Турбо вест є офіційними дистриб’юторами турбін найбільших світових виробників – Honeywell Turbo Technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) і німецької компанії BorgWarner TurboSystems (Schwitzer, KKK).

Крім прямих поставок з заводів, ми також маємо хороші складські запаси по іншим виробникам – MHI і IHI.Ми пропонуємо турбіни для спортивних, легкових, вантажних автомобілів, для будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів, а також для двигунів спеціального призначення. Також пропонуємо купити оригінальні серцевини для турбокомпресорів, заводські ремкомплекти і повний спектр оригінальних запчастин для турбін.

Ми продовжуємо розвивати дилерську мережу по збуту турбін Garrett, Holset і BorgWarner (Schwitzer, KKK), MHI, IHI, а також займається постачанням і реалізацією якісних відновлених б / у турбін в Україні і запрошуємо до співпраці сервіс-центри і автомагазини України.

Для оптовиків у нас – спеціальні умови як за цінами, так і по оплаті. Ви можете відправити нам свої пропозиції, скориставшись інформацією в розділі «Контакти».

Увага! Якщо ви знайшли десь ціну дешевше – дайте нам знати, для вас зробимо СПЕЦІАЛЬНА пропозицію.

Це цікаво:


Тизерная сеть